\ kauno_totoriai
  Atgal į pradžią

Kauno apskrities totorių bendruomenės vaikai kartu atšventė Naujųjų 2008-ųjų metų pradžią

Naujųjų 2008-ųjų metų pradžią Kauno apskrities totorių bendruomenės vaikai šventė Kauno įvairių tautų kultūros centre sausio 6 dieną.
Renginio pradžioje bendruomenės komiteto pirmininkas Kęstutis Zenonas Šafranavičius pasveikino susirinkusius su Naujaisiais Metais.

Šventės dalyviams buvo smagu matyti apie dvidešimt įvairaus amžiaus vaikų. Drąsiausi ir aktyviausi iš jų, vadovaujami Senio Šalčio ir Snieguolės, dainavo, šoko, žaidė žaidimus. Vaikams buvo įteiktos naujametinės dovanos.

Ansamblio „Leisan“ artistai atsidėkodami dainavo savo repertuaro dainas, skambino pianinu, grojo akordeonu. Balsingiausia močiutė atliko totorių liaudies dainą. Tradicinis šimtalapis kaip visada buvo skanus.

Renginys pavyko. Vaikų ir jų artimųjų gera nuotaika, šypsenos buvo didžiausias įvertinimas organizatoriams. Šventę finansavo Švietimo ir mokslo ministerijos skirta parama mūsų bendruomenės projektui, kurį paruošė Mantas Makulavičius ir Jonas Ridzvanavičius jaunesnysis. Kauno įvairių tautų kultūros centro darbuotojai suteikė reikiamą pagalbą ruošiant projektą. Didelį darbą atliko ansamblio vadovė Nelli Mažitova. Bendruomenės nuolatiniu fotografu tapęs Eugenijus Strioga įamžino šventinį renginį nuotraukose. Dėkojame ir kitiems bendruomenės nariams, padėjusiems surengti šią gražią įsimintiną šventę vaikams.

Organizatoriai, bendruomenės komitetas

Akimirkos su Kalėdų seniu